Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU Empty
PostSubject: SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU   SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU EmptySat Mar 29, 2008 3:23 am

Novak: Jako sam dobar klovn

SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU Tenisv3es0


Novak Đoković je sinoć započeo odbranu krune na turniru Masters serije u Majamiju. Treći teniser sveta igrao je protiv mladog Južnoafrikanca Kevina Andersona, ali je pre toga bio raspoložen da razgovara sa novinarima na temu tenisa i rivaliteta sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom.

Meteorski uspon Đokovića, izaziva veliku pažnju medija gde god se srpski as pojavi, pa je takav slučaj i oko kompleksa terena u Majamiju. Očekuje se da Đokovićeva zvezda zablista i na „Krendon parku“ u Ki Biskejnu.
- Dobro je što su ljudi počeli da pričaju o trojici, a ne o samo jednom igraču u vrhu. Ja sam im blizu, pono očekujem ove sezone i obzirom na rezultate u protekla tri meseca, imam čemu da se nadam do kraja sezone. Ne razmišljam o prvom mestu previše, jer je bolje ići polako, korak po korak - kaže Đoković.
Švajcarac i Španac su spremni za nastavak bitke sa srpskim teniserom. Oba su u prvim mečevima u 2008. izgubili od Novaka.
- Kad god igram protiv njih dvojice, naučim nešto novo. To su najdominantnija igrači, svakako zaslužuju respekt. Oni su veliki profesionalci, ali čim izađemo na teren, sve to zaboravljam i mislim samo o tome kako da ih pobedim.
Titule u Melburnu i Indijen Velsu, koliko god da su učinile da napreduje i približi se vrhu, ujedno su i dodatni teret za srpskog tenisera.
- Odgovornost i pritisak su nešto sasvim novo. S kim god igram, nalazim se u ulozi favorita. Ali, to je sport i nešto sa čim moram da se nosim. Ljudi kažu kako sam im jako zanimljiv i kako donosim nešto pozitivno u svet tenisa. Ja sam dobar klovn i to svi primećuju, što me raduje. Tako se opuštam i uživam u životu. Ipak, moji prioriteti su da postanem veliki šampion i teniser kojeg će svi pamtiti pre svega po rezultatima - kaže Đoković.
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
 
SRPSKI TENISER U CENTRU PAZNJE U MAJAMIJU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TENISER & ZECICA
» Ana zvezda u Majamiju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Vesti-
Jump to: