BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

NISAM SPONZORUSA

Go down 
AuthorMessage
tanja87

tanja87

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 7:20 am

NISAM SPONZORUSA Imageld3

Mirjana Đurović - Mimi: "Nemam dečka, niko me ne finansira i netačno je da imam bogatog strica. Sve u životu postigla sam sama"

Pobednica „VIP Velikog brata" Mirjana Đurović Mimi i dalje je u šoku posle saznanja da je postala naslednica Đanija Ćurčića i osvajač nagrade od 50.000 evra u popularnom rijaliti-šouu. Crnogorska Barbika, koja se po izlasku iz kuće u Košutnjaku nije odvajala od porodice i prijatelja, u intervjuu za Press kaže da je za svoj trijumf najzaslužnija bila njena iskrenost i demantuje tvrdnje pojedinih medija da joj je karijeru i pobedu sponzorisao bogati stric.

- Niko me ne sponzoriše i sada se videlo koliko sam jaka i iskrena, i kako mogu sama da se borim u životu. Priča o bogatom stricu nema veze sa istinom. Moj stric ima firmu za registraciju i nije nikakav milioner, nego živi skromno. Sve u životu postigla sam sama i niko mi nije pomogao. Naravno da mi je najveća podrška porodica, koja mi je puno nedostajala. Sada ću neko vreme biti u Crnoj Gori s njima, a onda planiram da odem negde na odmor.

Mediji su te povezivali s bratancem Radovana Karadžića i sinom političara Svetozara Marovića. Koliko tu ima istine?

- To nema veze sa istinom. Ja sam imala samo jednog dečka u životu, s kojim sam se zabavljala sedam godina. Nikada nisam bila sa Draganom, bratancem Radovana Karadžića, kao ni sa sinom Svetozara Marovića. Trenutno ne postoji niko u mom životu.

Petar je rekao da je zaljubljen u tebe. Ima li šanse da budete zajedno?

- Nema i nikada neće biti jer mi je on drag samo kao drug. Postoji mogućnost da poslovno sarađujemo i da ga angažujem kao manekena na reviji. Kolekcija je već spremna i napraviću uskoro modnu reviju u Beogradu.

U kući si rekla da nemaš silikone. Da li su i to mediji izmislili?

- Ugradila sam silikon u usne, a grudi su mi prirodne. Bilo mi je neprijatno kada su o tome govorili u kući, jer ja takve priče ne volim. Ali, to ne znači da sam silikonska lepotica, kako su me neki nazvali.

Neki misle da si bila preoštra prema Miliću Vukašinoviću, a i sam je rekao da te je on baš tim vašim konfliktom lansirao u pobednika. Šta ti misliš o tome?

- Možda sam bila preoštra jer, ipak, smetalo mi je da mi se udvara neko ko je mnogo stariji od mene, a najviše njegov primitivizam. U jednom momentu mi ga je čak bilo i žao. A pobedila sam ne zbog njega, već zato što sam bila prirodna, poštena i normalna.

Gde ćeš potrošiti 50.000 evra?

- Vodiću brata i bratanca u Diznilend. To sam im obećala, i to ću ispuniti. A gde ću potrošiti ostatak para još nisam smislila.
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 7:49 am

Totalno bez emocija cyclops
Back to top Go down
View user profile http://badcopy.forumotion.com
manastirac

manastirac

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 12:09 pm

ma...sva mi je nekako No
Back to top Go down
View user profile
lavica

lavica

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyFri Apr 04, 2008 7:42 am

''BARBI'' pale
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA Empty

Back to top Go down

NISAM SPONZORUSA
Back to top 
Page 1 of 1