Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NISAM SPONZORUSA

Go down 
4 posters
AuthorMessage
tanja87

tanja87


Posts : 32
Join date : 2008-04-01
Age : 37
Location : Mirijevo

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 7:20 am

NISAM SPONZORUSA Imageld3

Mirjana Đurović - Mimi: "Nemam dečka, niko me ne finansira i netačno je da imam bogatog strica. Sve u životu postigla sam sama"


Pobednica „VIP Velikog brata" Mirjana Đurović Mimi i dalje je u šoku posle saznanja da je postala naslednica Đanija Ćurčića i osvajač nagrade od 50.000 evra u popularnom rijaliti-šouu. Crnogorska Barbika, koja se po izlasku iz kuće u Košutnjaku nije odvajala od porodice i prijatelja, u intervjuu za Press kaže da je za svoj trijumf najzaslužnija bila njena iskrenost i demantuje tvrdnje pojedinih medija da joj je karijeru i pobedu sponzorisao bogati stric.

- Niko me ne sponzoriše i sada se videlo koliko sam jaka i iskrena, i kako mogu sama da se borim u životu. Priča o bogatom stricu nema veze sa istinom. Moj stric ima firmu za registraciju i nije nikakav milioner, nego živi skromno. Sve u životu postigla sam sama i niko mi nije pomogao. Naravno da mi je najveća podrška porodica, koja mi je puno nedostajala. Sada ću neko vreme biti u Crnoj Gori s njima, a onda planiram da odem negde na odmor.

Mediji su te povezivali s bratancem Radovana Karadžića i sinom političara Svetozara Marovića. Koliko tu ima istine?

- To nema veze sa istinom. Ja sam imala samo jednog dečka u životu, s kojim sam se zabavljala sedam godina. Nikada nisam bila sa Draganom, bratancem Radovana Karadžića, kao ni sa sinom Svetozara Marovića. Trenutno ne postoji niko u mom životu.

Petar je rekao da je zaljubljen u tebe. Ima li šanse da budete zajedno?

- Nema i nikada neće biti jer mi je on drag samo kao drug. Postoji mogućnost da poslovno sarađujemo i da ga angažujem kao manekena na reviji. Kolekcija je već spremna i napraviću uskoro modnu reviju u Beogradu.


U kući si rekla da nemaš silikone. Da li su i to mediji izmislili?

- Ugradila sam silikon u usne, a grudi su mi prirodne. Bilo mi je neprijatno kada su o tome govorili u kući, jer ja takve priče ne volim. Ali, to ne znači da sam silikonska lepotica, kako su me neki nazvali.

Neki misle da si bila preoštra prema Miliću Vukašinoviću, a i sam je rekao da te je on baš tim vašim konfliktom lansirao u pobednika. Šta ti misliš o tome?

- Možda sam bila preoštra jer, ipak, smetalo mi je da mi se udvara neko ko je mnogo stariji od mene, a najviše njegov primitivizam. U jednom momentu mi ga je čak bilo i žao. A pobedila sam ne zbog njega, već zato što sam bila prirodna, poštena i normalna.

Gde ćeš potrošiti 50.000 evra?

- Vodiću brata i bratanca u Diznilend. To sam im obećala, i to ću ispuniti. A gde ću potrošiti ostatak para još nisam smislila.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 7:49 am

Totalno bez emocija cyclops
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
manastirac

manastirac


Posts : 10
Join date : 2008-04-01
Age : 36
Location : Novi Sad

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyTue Apr 01, 2008 12:09 pm

ma...sva mi je nekako No
Back to top Go down
lavica

lavica


Posts : 22
Join date : 2008-04-04
Age : 33
Location : Stara Pazova

NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA EmptyFri Apr 04, 2008 7:42 am

''BARBI'' pale
Back to top Go down
Sponsored content





NISAM SPONZORUSA Empty
PostSubject: Re: NISAM SPONZORUSA   NISAM SPONZORUSA Empty

Back to top Go down
 
NISAM SPONZORUSA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nisam hteo da uvredim zene

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Ostali ukucani Velikog Brata-
Jump to: