Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI Empty
PostSubject: BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI   BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI EmptyWed Apr 02, 2008 10:57 am

Nisam optužio „Emoušn" za prevaru, bio sam revoltiran i besan jer sam predstavljen kao negativac


BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI 99fx6




Glumac Borko Sarić, koji je proteklih dana optuživao organizatore „Velikog brata" za prevaru, zvanično se izvinio producentskoj kući „Emoušn". Jelenko Točilica, kako su fanovi ovog rijaliti-šoua prozvali Borka, priznao je da je neke od brojnih optužbi (glumac tvrdio i da su pojedini učesnici „Velikog brata" dobili veći honorar od njega - prim. ur.) izrekao u besu i afektu:


- Rekao sam ono što je publika vikala, a to je da nismo svi bili jednako plaćeni. Nije mi bila namera da nekog uvredim i nisam optužio producentsku kuću „Emoušn", i ovim putem im se izvinjavam, a to ću i njima lično reći. Bio sam revoltiran i besan kada sam izašao iz kuće, jer sam pobednički tip, a ne gubitnički. To je kao kada gledate utakmicu i svi na kraju skoče na sudiju zato što je njihov tim izgubio. Po izlasku očekivao sam da će mi neko od njih pružiti ruku i reći „bravo", a ne da me kinje. Jedino zahvaljujem mentoru iz „Emoušna", koji mi je rekao: „Dobar si bio u kući", i to mi je mnogo značilo. Novinari su me predstavili kao negativca, a to nikad nisam bio, i sve mi je zato teško palo. Zato se izvinjavam i publici koja me je podržavala - kaže jedan od razočaranih gubitnika.

Poslednjih dana, pojedini mediji su spekulisali da bi zbog brojnih optužbi Borko mogao da bude tužen za iznos od milion dinara.

Borko kaže da je bio ubeđen da će pobediti Ajs Nigrutin i da je trijumf Mimi za njega iznenađujuć:

- Nisam očekivao da Mimi može da pobedi. Ona je šarena i stvorena je za rijaliti-šou. Očekivao sam da će trijumfovati Ajs Nigrutin i da će to biti pobeda hip-hopa. Gledao sam prenos, ali nisam hteo da dođem na finale, jer bih se loše osećao. Vratio sam se glumi u pozorištu i imam predstavu „Čarobno kresivo", a uskoro pripremam i „Ježevu kućicu" - kaže Borko.
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
 
BORKO:IZVINJAVAM SE VELIKOM BRATU I PUBLICI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Ostali ukucani Velikog Brata-
Jump to: