BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

PRAVI DECKO

Go down 
AuthorMessage
Srle

Srle

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyThu Apr 03, 2008 7:04 am

Press otkriva: Dečko Zorice Marković je frizer s Voždovca Ivan Parezanović, a ne švedski biznismen Slavoljub Alić, kako ga je predstavila bivša ukućanka „Velikog brata"

PRAVI DECKO 28643998jt4

Pevačica Zorica Marković (48), bivša ukućanka „VIP Velikog brata", posle brojnih medijskih nagađanja o njenom ljubavnom životu, odlučila je da po izlasku iz glamurozne kuće na Košutnjaku otkrije identitet svog novog, 13 godina mlađeg dečka.

U intervju datom za najnoviji broj nedeljnika „Stori", Zorica je navela da je već mesecima u ljubavnoj vezi s biznismenom Slavoljubom Alićem, koji živi i radi u Švedskoj, a da je njihova veza započela u vreme kad je imala velike zdravstvene probleme i tešku operaciju srca. Međutim, posle objavljivanja teksta u magazinu „Stori" i zajedničke fotografije Zorice i njenog dečka, redakciju Pressa kontaktiralo je nekoliko osoba iz estradnih krugova koje tvrde da je „Zoričin biznismen" s fotke zapravo beogradski frizer Ivan Parezanović, koji živi i radi na Voždovcu.

- Taj lik kog je Zorica predstavila kao svog dečka Slavoljuba, privatnika iz Švedske, jeste frizer i živi na Voždovcu - kaže izvor Pressa blizak estradnim krugovima, i dodaje:

- Zove se Ivan i, osim Zorice Marković, brine o kosi Mire Škorić, Zlate Petrović i Stoje, a jedno vreme je frizirao i Cecu Ražnatović. Međutim, Ceca je, zbog Ivanovog čudnog ponašanja, vrlo brzo prekinula saradnju s njim. Zorica je tokom svog boravka u kući VB svog dečka predstavila kao razvijenog frajera, pa su svi bili zapanjeni kad su na slici videli čoveka koji više liči na Majkla Džeksona nego na Švarcenegera - navodi sagovornik Pressa.

U kratkoj izjavi za Press, Ivan Parezanović potvrdio je da je on na slici sa Zoricom Marković.

- Zorica i ja jesmo u nekoj vrsti veze. Tačno je da sam ja na toj fotografiji, ali ne znam otkud joj da izjavi da mi je ime i prezime Slavoljub Alić - rekao je za Press „dečko" Zorice Marković.
Back to top Go down
View user profile
Boki

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: Re: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyThu Apr 03, 2008 7:28 am

13 godina mladji Suspect
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PRAVI DECKO Empty