Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI Empty
PostSubject: NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI   NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI EmptySat Mar 29, 2008 3:17 am

Miroslav Đukić:"Zar mislite da ću da žmurim pred ponašanjem pojedinih fudbalera u Ukrajini. Moj sledeći spisak pokazaće šta mislim o njima"

NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI Tgfgmu0


Selektor Srbije Miroslav Đukić poručio je iz Valensije da će sledeći spisak reprezentativaca za seriju utakmica protiv Republike Irske, Rusije i Nemačke najbolje pokazati šta misli o nezalaganju, anemičnosti i nezainteresovanosti pojedinih igrača u prethodnom duelu protiv Ukrajine. Međutim, Đukić u intervjuu za Press kaže da će se protiv onih koji već sada traže njegovu ostavku boriti samo rezultatima.


Češće sam u Srbiji nego Klemente

Zašto se sa igračima niste vratili u Beograd, već ste iz Kijeva direktno otputovali u Valensiju?

- Zar je to problem? Pa, 90 odsto igrača je otputovalo iz Ukrajine u svoje klubove. Nekorektno bi bilo s moje strane da su se svi osim mene vratili u Beograd, a ovako zaista ne znam u čemu je problem?! Novinari imaju negativan stav prema reprezentaciji od prvog dana kada sam počeo da radim, a čini mi se da se sada stvara veštački problem oko toga zašto se nisam vratio u Beograd. Svoje viđenje utakmice izneo sam na konferenciji posle utakmice.

Zar nisu iste stvari zamerane i prethodnom selektoru Havijeru Klementeu?

- Moguće, ali mene imate češće na raspolaganju. Možete da me kontaktirate kad god želite, a i češće sam u Beogradu nego prethodni selektor. Videćemo se ponovo već za nekoliko dana, jer dolazim da gledam „večiti derbi" - poručio je Đukić.

Selektor smatra da srpski narod živi u zabludi da je reprezentacija mnogo kvalitetnija nego što njeni rezultati to zaista pokazuju.

Koliko ste zadovoljni igrom u Kijevu?

- Naravno da ne mogu da budem zadovoljan, naročito prikazanim u drugom poluvremenu. Posle primljenog gola počeo je svako da igra za sebe. To više ne sme da se dešava, već kroz timsku igru moramo da stignemo do rezultata. Jasno je da nam predstoji još mnogo posla do početka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Africi, jer ne možemo u dve utakmice da stvorimo novu filozofiju u ekipi.

Slažete li se da bi igračima trebalo žestoko zameriti na nezalaganju, izostanku želje za pobedom i potpuno neodgovornoj igri u Kijevu?

- Moram da se složim, jer je to evidentno. Bio bih grub prema svima ako bih žmurio na te probleme. Sledeće okupljanje, odnosno spisak reprezentativaca za naredne prijateljske utakmice pokazaće moje nezadovoljstvo i biće to reakcija primerena ponašanju nekih igrača na terenu u Ukrajini.

Kako komentarišete činjenicu da Srbija nije stvorila nijednu šansu za gol tokom 90 minuta?

- To je istina. Nismo bili opasni po gol protivnika i nismo stvorili nijednu zrelu priliku. Nedostajale su nam agresivnost i želja za pogotkom.

Smatrate li i dalje da igru u reprezentaciji možete da bazirate na igračima koji nisu standardni u svojim timovima, budući da je, primera radi, Branislavu Ivanoviću nedostajala sigurnost, dok se Nikola Žigić veoma loše kretao po terenu?


Irska, Rusija, pa Nemačka!

I naredne tri utakmice „orlovi" će odigrati na strani. Najpre će 24. maja gostovati Republici Irskoj u Dablinu, četiri dana kasnije igraće protiv Rusije u Minhenu i konačno 31. maja u Gelzenkirhenu domaćin našem timu biće najbolja selekcija Nemačke.

- Ne bih se složio za Baneta, jer mislim da je bio jedan od najboljih na terenu. Ali, ne mogu da se odreknem igrača koji trenutno nisu prvotimci u svojim klubovima. Ne mogu sebe na taj način da limitiram, jer mi nismo Brazil pa da imamo ogroman fond kvalitetnih fudbalera. Problem je što mi u Srbiji živimo u velikoj zabludi, pa bismo i poraze od Brazila i Argentine shvatali tragično. Srbija se trenutno nalazi tačno tamo gde je svrstavaju njeni rezultati.

Smatrate li opravdanom lavinu kritika koja je usledila posle vaše tek druge utakmice na klupi Srbije? Neki čak smatraju da bi trebalo već sada da podnesete ostavku?

- Te kritike nisu krenule sada, zbog rezultata u Kijevu, već mnogo ranije, još i pre prve utakmice! One, međutim, ometaju celokupnu atmosferu. Jedini način da se ja borim protiv toga jesu rezultati na terenu. Drugačije ne mogu da popravim takve stvari - zaključio je Miroslav Đukić.


Last edited by Admin on Wed Apr 02, 2008 10:58 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
 
NEKE IGRACE VISE NIKAD NECU ZVATI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Vesti-
Jump to: