Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Anastasija i Petar u Kajinom spotu

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty
PostSubject: Anastasija i Petar u Kajinom spotu   Anastasija i Petar u Kajinom spotu EmptyWed Apr 02, 2008 11:10 am

Ukućanka „VIP Velikog brata“ Katarina Ostojić Kaja ovih dana snima spot za novu pesmu „Lepa, a sama“, a u spotu će glavni akteri biti njeni bivšu sustanari, manekeni Petar Perović - Peca i Anastasija Buđić.
- Pričala sam sa Anastasijom i Petrom i njima se veoma svidelo da budu u spotu. Spot ćemo snimati ovih dana i mislim da će se gledaocima svideti ideja - kaže Kaja. Na pitanje da li možemo da očekujemo još nekoga ukućana u spotu, odgovara:
- Anastasija i Petar će se sigurno pojaviti. A za ostale... ne znam. Može da se desi još neko iznenađenje.
Ono što je sigurno jeste da više nikada neće doći do saradnje sa Skaj Viklerom, sa kojim je mlada pevačica sarađivala skoro tri godine.
- Od toga nema ništa. Ne čujemo se i kraj priče - kaže Kaja, koja planira saradnju i sa Oliverom Mandićem.
- Po izlasku iz kuće sam se čula sa Oliverom i doći će do neke saradnje. Tome se posebno radujem, jer mi je on omiljeni pevač otkad znam za sebe. Još ne znam šta će biti, možda će mi on raditi pesmu, možda snimimo i duet - kaže Kaja, koja je, dok je bila u kući, dobila nagradu „Zlatni melos“ za njen novi hit „Lepa, a sama“.
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
DJ

DJ


Posts : 13
Join date : 2008-04-02

Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty
PostSubject: Re: Anastasija i Petar u Kajinom spotu   Anastasija i Petar u Kajinom spotu EmptyWed Apr 02, 2008 11:42 am

Nikad bolja kombinacija
Back to top Go down
Sanja

Sanja


Posts : 55
Join date : 2008-03-29
Age : 36
Location : Znam za jedan grad zove se...:-)

Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty
PostSubject: Re: Anastasija i Petar u Kajinom spotu   Anastasija i Petar u Kajinom spotu EmptyFri Apr 04, 2008 6:46 am

Bas me zanima jel ce biti ista od ovoga.... Suspect
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com/
kaca

kaca


Posts : 28
Join date : 2008-03-31
Age : 35
Location : Zemun

Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty
PostSubject: Re: Anastasija i Petar u Kajinom spotu   Anastasija i Petar u Kajinom spotu EmptyFri Apr 04, 2008 7:10 am

Sanja wrote:
Bas me zanima jel ce biti ista od ovoga.... Suspect
i mene
Back to top Go down
Sponsored content





Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty
PostSubject: Re: Anastasija i Petar u Kajinom spotu   Anastasija i Petar u Kajinom spotu Empty

Back to top Go down
 
Anastasija i Petar u Kajinom spotu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Ostali ukucani Velikog Brata-
Jump to: