Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???

Go down 
+2
manastirac
DJ
6 posters
AuthorMessage
DJ

DJ


Posts : 13
Join date : 2008-04-02

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyWed Apr 02, 2008 11:49 am

Meni se od svega toga svidelo kada je Era rekao Ajsu: ''Znas svaku narodnu''! Laughing
Back to top Go down
manastirac

manastirac


Posts : 10
Join date : 2008-04-01
Age : 36
Location : Novi Sad

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyThu Apr 03, 2008 2:34 am

mislim da mu to nije trebalo...iako je Era seljacina affraid
Back to top Go down
Boki




Posts : 11
Join date : 2008-04-02

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyThu Apr 03, 2008 7:27 am

siguran sam da je ajsu bilo krivo sto nije pobedio,pa je zato tako pricao.... Shocked
Back to top Go down
Estina

Estina


Posts : 2
Join date : 2008-03-30
Age : 34
Location : Novi Singidunum

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyFri Apr 04, 2008 5:53 am

jao koja drama bez razloga... e neka mu je rekao ajs pa hvala bogu sto jeste covek je iskren sta ga briga... Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
Sanja

Sanja


Posts : 55
Join date : 2008-03-29
Age : 36
Location : Znam za jedan grad zove se...:-)

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyFri Apr 04, 2008 6:52 am

Estina wrote:
jao koja drama bez razloga... e neka mu je rekao ajs pa hvala bogu sto jeste covek je iskren sta ga briga... Rolling Eyes Rolling Eyes
to i ja kazem,medjutim ne vredi....slazem se sa tim da je i ajs rekao samo svoje misljenje...a ova publika u fazonu ''uaaaaaa''
mislim stvarno... No
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com/
manastirac

manastirac


Posts : 10
Join date : 2008-04-01
Age : 36
Location : Novi Sad

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyMon May 19, 2008 4:53 pm

ljudi,jel dolazi neko ovde? Sleep
Back to top Go down
NBA_Igor

NBA_Igor


Posts : 5
Join date : 2008-04-07
Age : 28
Location : U hali sportova

Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? EmptyThu May 22, 2008 11:06 pm

manastirac wrote:
ljudi,jel dolazi neko ovde? Sleep



Niko
Back to top Go down
http://woohhoo.darkbb.com/index.htm
Sponsored content





Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty
PostSubject: Re: Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???   Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru??? Empty

Back to top Go down
 
Kako komentarisete kada je Ajs na kraju napljuvao Eru???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Bad Copy u kuci Velikog Brata :: Opsta diskusija-
Jump to: