Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 PRAVI DECKO

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Srle

Srle


Posts : 18
Join date : 2008-04-01
Age : 35
Location : Beograd

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyThu Apr 03, 2008 7:04 am

Press otkriva: Dečko Zorice Marković je frizer s Voždovca Ivan Parezanović, a ne švedski biznismen Slavoljub Alić, kako ga je predstavila bivša ukućanka „Velikog brata"


PRAVI DECKO 28643998jt4



Pevačica Zorica Marković (48), bivša ukućanka „VIP Velikog brata", posle brojnih medijskih nagađanja o njenom ljubavnom životu, odlučila je da po izlasku iz glamurozne kuće na Košutnjaku otkrije identitet svog novog, 13 godina mlađeg dečka.

U intervju datom za najnoviji broj nedeljnika „Stori", Zorica je navela da je već mesecima u ljubavnoj vezi s biznismenom Slavoljubom Alićem, koji živi i radi u Švedskoj, a da je njihova veza započela u vreme kad je imala velike zdravstvene probleme i tešku operaciju srca. Međutim, posle objavljivanja teksta u magazinu „Stori" i zajedničke fotografije Zorice i njenog dečka, redakciju Pressa kontaktiralo je nekoliko osoba iz estradnih krugova koje tvrde da je „Zoričin biznismen" s fotke zapravo beogradski frizer Ivan Parezanović, koji živi i radi na Voždovcu.

- Taj lik kog je Zorica predstavila kao svog dečka Slavoljuba, privatnika iz Švedske, jeste frizer i živi na Voždovcu - kaže izvor Pressa blizak estradnim krugovima, i dodaje:

- Zove se Ivan i, osim Zorice Marković, brine o kosi Mire Škorić, Zlate Petrović i Stoje, a jedno vreme je frizirao i Cecu Ražnatović. Međutim, Ceca je, zbog Ivanovog čudnog ponašanja, vrlo brzo prekinula saradnju s njim. Zorica je tokom svog boravka u kući VB svog dečka predstavila kao razvijenog frajera, pa su svi bili zapanjeni kad su na slici videli čoveka koji više liči na Majkla Džeksona nego na Švarcenegera - navodi sagovornik Pressa.

U kratkoj izjavi za Press, Ivan Parezanović potvrdio je da je on na slici sa Zoricom Marković.

- Zorica i ja jesmo u nekoj vrsti veze. Tačno je da sam ja na toj fotografiji, ali ne znam otkud joj da izjavi da mi je ime i prezime Slavoljub Alić - rekao je za Press „dečko" Zorice Marković.
Back to top Go down
Boki




Posts : 11
Join date : 2008-04-02

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: Re: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyThu Apr 03, 2008 7:28 am

13 godina mladji Suspect
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: Re: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyThu Apr 03, 2008 7:38 am

Boki wrote:
13 godina mladji Suspect
tome se i ja cudim Rolling Eyes
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
Sanja

Sanja


Posts : 55
Join date : 2008-03-29
Age : 36
Location : Znam za jedan grad zove se...:-)

PRAVI DECKO Empty
PostSubject: Re: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO EmptyFri Apr 04, 2008 6:44 am

xaxa nasla vreca zakrpu Rolling Eyes
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com/
Sponsored content





PRAVI DECKO Empty
PostSubject: Re: PRAVI DECKO   PRAVI DECKO Empty

Back to top Go down
 
PRAVI DECKO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Ostali ukucani Velikog Brata-
Jump to: