Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nisam hteo da uvredim zene

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Srle

Srle


Posts : 18
Join date : 2008-04-01
Age : 35
Location : Beograd

Nisam hteo da uvredim zene Empty
PostSubject: Nisam hteo da uvredim zene   Nisam hteo da uvredim zene EmptyThu Apr 03, 2008 7:13 am

Nisam hteo da uvredim zene Nigrutinvua9



Iako je bio favorit za pobedu, Ajs Nigrutin iz grupe „Bad Copy“ je pobeda izmakla za čak 30.000 glasova. Ipak, on se nije razočarao što je Mimi pobedila jer, kako kaže, njemu su pare koje je dobio za boravak u kući najveće koje je zaradio u životu. Nigrutin u intervjuu za „Blic“ otkriva sve o učešću u „Velikom bratu“ i objašnjava zašto je onoliko psovao pri izlasku.

Šta mislite o Miminoj pobedi?
- Mimi je skroz okej devojka. Ona je od svih devojaka najnormalnije čeljade. Kada sam je video, pomislio sam svašta, ali sam vremenom skapirao da je normalna i da nije seljanka kao ove ostale. U kući se nije čobanski ponašala. Mada, ja i ona nemamo zajedničkih tema.

Da li ste se razočarali što niste osvojili pare?
- Kao prvo, želim da kažem da nisam nikada rekao da su Crnogorci potrošili ko zna koliko para na Miminu pobedu. Ne mislim ništa loše o njenoj pobedi niti me interesuje da se bavim tim stvarima. Jer, ovako mi je lepo sa ovim devizama koje treba da dobijemo. Mi smo ovako srećniji, jer nismo na bolje ni navikli. Ovo su nam najveće pare koje smo dobili.

Da li ste mislili da ćete pobediti?
- Kada je Milić izašao, mislio sam da pobeđujem. Jer vodio sam se time da Mimaču niko ne zna, za razliku od mene, ali nema veze, nebitno je... Eto, neko kaže da smo se sje... sa onim pričama.

Zašto ste prilikom izlaska onoliko psovali i ružno se ponašali?
- Vukli su me za jezik svi. Era i Kaja mi se ubacuju u intervju... Ana i Kalenić me pitaju o ženama... Šta imaju da me pitaju za žene... Popizdeo sam i rekao ono što sam rekao. I zaista nisam mislio da uvredim sav ženski rod.

Na šta ste mislili?
- Ja sam to mislio drugačije. Mnoge morališu i glume, a ja sa takvima neću da se smaram. Na to sam mislio.

Ružno ste pričali i o Kaji?
- Da, ali ja sam to rekao i njoj u lice, u kući. Ona je znala šta ja mislim. Mada, nisam ja baš tako ni mislio... tada smo se malo ušikali. Nisam ni znao šta sam pričao, ne sećam se, ali sam posle video na snimku. E, je.....

Sa kime ćete ostati u kontaktu?
- Nisam razgovarao ni sa kim, samo sam se čuo sa Makišom (Maša). Imam još želju da se čujem sa Bićkom, a sa ostalima neću. Mislio sam i sa Borkom, ali kada sam čuo šta je sve pričao u ispovedaonici... Lepo mi je rekao Bićko da dečko sve glumi.

Sa kojom bi devojkom iz kuće bili u vezi?
- Ni sa jednom. Možda sa Mašom.

Vas dvoje ste se i poljubili na oproštajnoj žurci?
- (smeh) Trebalo bi da se vidimo, da odemo na piće ali ne verujem da će tu biti nešto. Ona je ozbiljna devojka, ja sam baraba za nju.

Da li su vam devojke zamerile zbog svega što ste rekli pri izlasku?
- Ma ne, jedino mi je Ana Mihajlovski rekla: „Zašto se tako ponašaš kada nisi takav“, i pričali smo pola sata... Ma, lepo je glavni batica (Goran Stamenković, prim.nov) rekao da neko treba da presluša naše pesme i da shvati da smo mi, u stvari, u kući bili jako fini.

Hoće li ovo sada uticati na vaš ljubavni život?
- Ma jok, nema problema. Kada sam zvao ovu jednu devojčicu, jer znate kako je... mesec dana posta, ona se oduševila. Nije to neka veza, već neka kombinacija. Tako je najlepše.

Rekao si da ti je najveći uspeh što si raskinuo dugogodišnju vezu. Da li si mislio na Unu Senić?
- Ona je ta. Ali, nisam ja to rekao zato što je ona loša, već zbog svega što je usledilo posle nje, menjanje devojaka... A sa njom u vezi je bilo carski, prelepo... Posle nje nisam imao ozbiljnu vezu i ne želim ni sada. Mogu, ali neću.

Mnogi su se iznenadili kada su vas videli u kući „Velikog brata“?
- Pare su uglavnom bile odlučujući momenat. Jer, eto, imaćemo za snoubord sledeće zime, upravo idem da kupim dasku... Ma, ne žalim se ja. Kada vidim kako drugi žive, nama je super.

Kajete li se zbog nečega?
- Jedino zbog onoga što sam pričao za Kaju. Sve ostalo je bilo na mestu.

Odakle čuveni nadimak za Mimi - Jagodica Bobica?
- Ja sam uradio pesmu o Jagodici Bobici, o devojkama kojima su i minići roze... I Mimi me je asocirala na to...



O Skaju
Da li znate da je Skaj rekao da hoće bebu i ženidbu, a vi?

- Joj, ma znam... Ja sam ga zezao za to. Neću da se ženim, nemam ni uslova za to, gde da stanujem... Ali dobro, radimo na tome... Mogao sam ja da se dobro udam i da imam sve, ali neću. Hoću prvo da ja stvorim sve, polako...
Mnogima se pričinilo da ste bili ljubomorni na Skajeve devojke, te ste nominovali prvo Slađu, pa Kaju...
- Ma, kakvi. Nego je Kaja čačkala mečku sa Skajom. Nije ona mutava. Kada joj je dosadno, dođe kod Viklera, čačka ga... ja sam to primetio, a i on je nešto kasnije.


Muzički planovi
Koji su vaši dalji planovi, mislite li da ste popularizovali vaš pravac muzike?

- Pre „Brata“ sam krenuo da snimam solo album i nadam se da će ove godine biti završen. Takođe, i sa grupom „Bad Copy“ pripremam album. Radim punom parom... Mislim da jesmo popularizovali. Jer, znate, mi živimo od nastupa...



Era i „stiropol“
Da li znate da je ovaj šou obeležila svađa sa Erom zbog „stiropola“?

- Ma, mi smo se zezali sa stiroporom, da napravimo neku zajebanciju. Ali, eto Eri razloga da izglumi još malo. Ma, mi smo ga sje.... da ne bude samo on u centru pažnje. On je nas već na početku snimio da smo mu pretnja. Ali da se razumemo, da nije bilo Ere i Milića ne bi bila takva zajebancija.
Back to top Go down
bubamara

bubamara


Posts : 5
Join date : 2008-04-03
Age : 33
Location : Beograd

Nisam hteo da uvredim zene Empty
PostSubject: Re: Nisam hteo da uvredim zene   Nisam hteo da uvredim zene EmptyThu Apr 03, 2008 7:48 am

xaxa
Back to top Go down
kaca

kaca


Posts : 28
Join date : 2008-03-31
Age : 35
Location : Zemun

Nisam hteo da uvredim zene Empty
PostSubject: Re: Nisam hteo da uvredim zene   Nisam hteo da uvredim zene EmptyFri Apr 04, 2008 7:09 am

ex srce moje Laughing Razz lol!
Back to top Go down
lavica

lavica


Posts : 22
Join date : 2008-04-04
Age : 33
Location : Stara Pazova

Nisam hteo da uvredim zene Empty
PostSubject: Re: Nisam hteo da uvredim zene   Nisam hteo da uvredim zene EmptyFri Apr 04, 2008 7:41 am

Ja i ne smatram da je uvredio zene.....
Back to top Go down
Sponsored content





Nisam hteo da uvredim zene Empty
PostSubject: Re: Nisam hteo da uvredim zene   Nisam hteo da uvredim zene Empty

Back to top Go down
 
Nisam hteo da uvredim zene
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NISAM SPONZORUSA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Bad Copy u medijima-
Jump to: