Bad Copy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BAD COPY SU POPULARNA HIP-HOP GRUPA IZ BEOGRADA.CLANOVI SU AJS NIGRUTIN (VLADAN AKSENTIJEVIC) TIMJAH (RASID KURTANOVIC) WIKLUH SKY (DJORDJE MILJENOVIC)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Grandiozna bina za Evroviziju

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Srle

Srle


Posts : 18
Join date : 2008-04-01
Age : 35
Location : Beograd

Grandiozna bina za Evroviziju Empty
PostSubject: Grandiozna bina za Evroviziju   Grandiozna bina za Evroviziju EmptyThu Apr 03, 2008 7:18 am

Grandiozna bina za Evroviziju Eurosongvpw0


Najveća bina, raskošna scenografija, vrhunska rasveta i najkvalitetnije ozvučenje uskoro će krasiti „Beogradsku arenu“ povodom „Evrovizije“, najpoznatije evropske muzičke manifestacije.


Prvi radovi će početi 10. aprila i trajaće mesec dana, da bi 20-24. maja publika u „Areni“, i svi oni pored malih ekrana širom Evrope, uživali u ovom raskošnom spektaklu. Kako saznajemo, bina je već počela da se pravi i to u Engleskoj.
- Okvirne dimenzije bine su 25 metara dubina i 24 metra širina, a tačne dimenzije zavise od još nekoliko elemenata. Imaće sve ono što krasi svaku scenografiju na „Evroviziji“, ali i San Remo i ostale svetske festivale u tom rangu. Biće 500 kvadratnih metara led ekrana i mislim da će to biti najveća upotreba na dosadašnjim „Evrovizijama“. Led ekrani će biti u pozadini, na podu, a nadam se i na plafonu - kaže scenograf Goran Joksimović za „Blic“ i objašnjava da će upotreba led ekrana biti dominantna jer će se stalno menjati pozadina i sve tri večeri će biti različit ugođaj.
- Menjaće se izgled pozornice, a planiramo da se neki delovi bine pokreću i uživo u programu, ali to sve treba dobro isplanirati zato što ne bi bilo u redu da se to radi za vreme nastupa nekog od takmičara, jer samim tim ne bi svi učesnici bili ravnopravni - priča Joksimović.
On dodaje da će narednih dana u prvoj fazi radova u „Areni“ biti montirani nosači za rasvetu, a trenutno su u završnoj fazi projektovanje i planiranje kapaciteta. Inače, osnovna ideja za vizuelni izgled bine koja je pobedila na konkursu morala je da bude prilagođena televiziji, te se dosta odstupilo od prvobitnog nacrta. Izvođači radova u „Areni“ biće angažovani iz inostranstva, a pored bine koja se pravi u Engleskoj, osvetljenje će biti delom iz Švedske, ozvučenje iz Nemačke...


Grandiozna bina za Evroviziju Kajlivzo4



Koncert Kajli Minog otpao zbog „Evrosonga“
U periodu predviđenom za „Evroviziju“ nije bilo planiranih koncerata koje su čelnici „Arene“ morali da otkažu, ali postojala je mogućnost da neki od tih dana nastupi Kajli Minog, koja je u to vreme na evropskoj turneji.
- To za „Evroviziju“ je odavno dogovoreno, tako da ništa drugo nismo ni planirali za taj period. Mnogi me pitaju zašto nismo doveli Kajli kada je već u prolazu. Mi smo imali neke pregovore, ali, nažalost, moraćemo da sačekamo njenu sledeću turneju - kaže Đorđe Milutinović, direktor „Beogradske arene“ i dodaje da će neki delovi ove hale morati da budu prilagođeni za potrebe „Evrovizije“.
- Biće adaptiran nivo 200 na istočnoj strani, to je deo gde publika inače ulazi u „Arenu“, i tribina sa te strane, koja će se nalaziti iza bine. Tu će biti „Grin rum“, gde će izvođači pratiti glasanje i odakle će se uključivati voditelji tog dela programa. Naš pres centar će biti pretvoren u bekstejdž, veliki broj magacina će biti ispražnjen i u njima će biti ljudi iz televizije... ima još mnogo toga u dogovoru - zaključuje Milutinović.


Grandiozna bina za Evroviziju Ninajovanvri3


Jovan i Nina vode emisiju o Beogradu
U Beogradu se ovih dana snima emisija „Evrovizijsko odbrojavanje“, koja će početkom maja biti emitovana u sve 43 zemlje koje se takmiče na „Evrosongu“. Čast da predstave grad domaćin „Evrovizije“ pripala je Jovanu Radomiru, voditelju švedske televizije i „Evro licu“ Nini Radulović.
Njih dvoje ovih dana obilaze najlepša mesta u glavnom gradu Srbije, trudeći se da Beograd predstave kao grad dobrih i gostoprimljivih ljudi otvorenog srca.
- Drago mi je što su Svante Stokselijus, supervizor „Evrosonga“, i RTS odabrali baš mene da evrovizijskoj publici predstavim Beograd. Srećan sam i počastvovan - priča nam Jovan Radomir, koga smo sa Ninom Radulović, kamermanima i rediteljima zatekli u Etnografskom muzeju.
Na odredište su došli oldtajmerom „mercedes“ kabriolet, kojim ovih dana krstare ulicama i snimaju zanimljive priloge.
- Priloge o Beogradu, koji izgledaju kao razglednica, snimali smo na Kalemegdanskoj tvrđavi, u „Areni“, Skadarliji, na brodu koji plovi Savom... Bili smo i u etnorestoranu „Dača“, naručili srpska jela i sve to lepo prikazali strancima. Onda smo otišli u klub „Bitef“ da snimimo kako se mladi u Beogradu zabavljaju - priča nam Nina Radulović i ističe da je Radomiru i njoj bio cilj da pokažu vedar duh Beograda i gostoprimstvo.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 57
Join date : 2008-03-15
Location : Beograd

Grandiozna bina za Evroviziju Empty
PostSubject: Re: Grandiozna bina za Evroviziju   Grandiozna bina za Evroviziju EmptyThu Apr 03, 2008 7:38 am

Gle ti tu binu Shocked
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com
bubamara

bubamara


Posts : 5
Join date : 2008-04-03
Age : 33
Location : Beograd

Grandiozna bina za Evroviziju Empty
PostSubject: Re: Grandiozna bina za Evroviziju   Grandiozna bina za Evroviziju EmptyThu Apr 03, 2008 7:47 am

dobra je bina Laughing
tesko poverovati da i mi tako nesto imamo
Back to top Go down
Sanja

Sanja


Posts : 55
Join date : 2008-03-29
Age : 36
Location : Znam za jedan grad zove se...:-)

Grandiozna bina za Evroviziju Empty
PostSubject: Re: Grandiozna bina za Evroviziju   Grandiozna bina za Evroviziju EmptyFri Apr 04, 2008 6:51 am

bubamara wrote:
dobra je bina Laughing
tesko poverovati da i mi tako nesto imamo
xaxa bubice Laughing


nije lose rabbit
Back to top Go down
https://badcopy.forumotion.com/
Sponsored content





Grandiozna bina za Evroviziju Empty
PostSubject: Re: Grandiozna bina za Evroviziju   Grandiozna bina za Evroviziju Empty

Back to top Go down
 
Grandiozna bina za Evroviziju
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bad Copy :: Vesti-
Jump to: